अर्जुनकुमार श्रेष्ठ द्वारा एनआरएनए को महासचिवमा उम्मेद्वारीको घोषणा

गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए)का वर्तमान सचिव अर्जुनकुमार श्रेष्ठ द्वारा एनआरएनए को महासचिव पदको लागि उम्मेद्वारीको घोषणा गरेका छन् l उनले आज सेप्टेम्बर तारिख सोमबार का दिन छापा बिज्ञप्ति जारि गर्दै काठमाडौँमा हुने ८ औ अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलनमा महा सचिब पदमा उम्मेदवारी दिने घोषणा गरेका हुन् l

गैरआवासीय नेपाली संघ अभियानमा सक्रिय तथा निरन्तर रुपमा लागि रहेका श्रेष्ठ युरोपका सफल ब्यबसायी पनि हुन् l उनले एनआरएनएको संस्थागत विकास, सांगठनिक सुधारमा मेरो अनुभव र सिपलाई उपयोग गर्न काठमाडौंमा १४–१७ अक्टूबर मा हुने आठौं अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलनमा महासचिव पदमा उम्मेद्वारी दिएको छु भनि उक्त छापा बिज्ञप्तिमा उल्लेख गरेका छन् l

छापा बिज्ञप्ति जस्ता को तस्तै (पूर्ण पाठ )

गैरआवासीय नेपाली संघका अग्रज, गैरआवासीय नेपाली दिदीबहिनी दाजुभाइ तथा पत्रकार मित्रहरु ।

गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) स्थापना भएको डेढ दशक पुग्न लागेको छ । विदेशिएका नेपालीलाई संगठित गर्दै अभियानकोरुपमा स्थापित भएको एनआरएनएले हाल ७७ देशमा सांगठनिक उपस्थिति जनाएको छ ।

आठौं अधिवेशनको संघारमा रहँदै गर्दा म गैरआवासीय नेपाली अभियानका अभियन्ताहरुलाई स्मरण गर्न चाहन्छु । उहाँहरुको सृजनशील प्रयासले एनआरएनए अभियान मातृभूमि नेपालको सामाजिक अंग बनेको छ ।

नेपालमा लगानीहरु थप्दै जाने, परोपकारी कार्य गर्ने, विदेशमा सिकेको ज्ञान, सीप र धनलाई मातृभूमिमा खर्च गर्न एनआरएनए एउटा फोरमको स्थापित भएको छ । डेढ दशक लामो अभियानले आरोह अवरोह पार गरेको छ । तर, अझै पनि एनआरएनए अभियानका आशालाई पूरा गर्न धेरै कार्यभार र जिम्मेवारी हामीसँग रहेका छन् ।

गैरआवासीय नेपाली दिदीबहिनी दाजुभाइ तथा पत्रकार मित्रहरु,

स्वदेश तथा विदेशमा रहेका आम नेपालीको आशा र भरोसाको केन्द्र रहेको एनआरएनएलाई अझै उचाईमा पुर्‍याउन धेरै काम गर्न सम्भव छ र सकिन्छ पनि । एनआरएनएको संस्थागत विकास, सांगठनिक सुधारमा मेरो अनुभव र सिपलाई उपयोग गर्न काठमाडौंमा १४–१७ अक्टूबर मा हुने आठौं अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलनमा महासचिव पदमा उम्मेद्वारी दिएको छु ।

संस्थागत सुधार र एनआरएनलाई साँच्चिकै एनआरएन बनाउने अभियानमा तपाईंहरुको साथ सहयोग र सदीक्षा रहने अपेक्षा गर्दछु ।

अर्जुनकुमार श्रेष्ठ
महासचिव पदको उम्मेदवार
हाल: सचिव
गैरआवासीय नेपाली संघ, अन्तर्राष्ट्रिय समन्वय परिषद्
मिति: १८ सेप्टेम्बर, २०१७

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*